فهرست محصولات صفحه اصلی
منوی اصلی
پک عظیم آموزش شعبده بازی

مجموعه عظیم آموزش شعبده بازی به همراه مجموعه برنامه Phenomenon

این مجموعه که 3 قسمت دارد شامل مجموعه برنامه های Phenomenon , رازهای شعبده بازی David Stone و رازهای شعبده بازی Andrew Mayne است.

مجموعه اول: (مجموعه تلوزیونی Phenomenon) ::..

Phenomenon نام مجموعه ای بی نظیر و بسیار حرفه ای است كه در آن منتالیست كارهای بزرگ دنیا كنار هم به رقابت میپردازند . این مجموعه با حضور و داوری آقای Criss Angel و مجری گری آقای Uri Geller اجرا و به نمایش گذاشته شد .
Phenomenon در فارسی یعنی " پدیده " كه در واقع حیطه اصلی رقابت در این مجموعه بین شعبده بازان شاخه منتال میباشد . این مجموعه در 5 قسمت از شبكه NBC آمریكا بصورت یك مجموعه تلویزیونی پخش گردید كه بعد از پخش اولین قسمت آن با استقبال بسیار شگرفی روبرو گشت .

مجموعه دوم: (رازهای شعبده بازی David Stone) ::..

اگر دوست دارید در مراسم های خانوادگی یا جمع های دوستانه خود یک شعبده باز به نظر بیایید این مجموعه بی نظیر را از دست ندهید . David Stone از شعبده بازان مشهور و نامی كشور فرانسه میباشد . او توانسته تاكنون افتخار بهترین شعبده باز سال را از آن خود كند . مهارت دست های او در هنر شعبده بازی و تردستی شهره عام و خاص بوده و آخرین مقام كسب شده او به عنوان یكی از بهترین شعبده بازان سال 2010 در مسابقات شعبده بازی چین میباشد . این شعبده باز مشهور به قدری سریع و ماهر برای شما تردستی میكند كه حتی دوربین های فیلمبرداری هم از بازگو كردن راز دست های او عاجز هستند .

این مجموعه شامل سه زیر مجموعه است که در آن به اموزش شعبده بازی با سیگار , سکه , لیوان , کارت  و سری شعبده بازی های سر میز شام و ... میپردازد و زیبایی کار زمانی است که رازهای خود را با بیانی ساده برای شما بازگو میکند.

مجموعه سوم: (رازهای شعبده بازی Andrew Mayne) ::..

Andrew Mayn یکی از نوجوانان شعبده باز حرفه ای است که بیشتر در یکی از شعبده بازی هایی که خود را نصف کرد معروف شد . به یقین میشود گفت  یكی از زیباترین و وجشتناك ترین بازی های دنیای , شعبده بازی میباشد . شعبده باز در بین تماشاچیان در حالی كه خیلی معمولی به نظر میرسد یك پارچه جلوی خود از بالای صورت خود تا پائین پاهایش میگیرد . ناگهان پارچه را تا كمر خود پائین می آورد و همه با كمال تعجب و وحشت خواهند دید كه نیم تنه بالایی شعبده باز ناپدید شده است و فقط از كمر به پائین شعبده باز بصورت یك بدن بریده شده موجود میباشد.

جالب است شعبده باز حتی با همین نیم تنه بریده شده نیز چند گام راه میرود . در حالی كه همه از وحشت و تعجب مات و مبهوت هستند مجدد شعبده باز پارچه را بالا برده و به حالت اول باز میگردد .اجرای این بازی هیچگونه خطر و یا آسیبی برای بدن نداشته و فقط و فقط تكنیك و روش های شعبده بازی میباشد .

در ادامه توضیحات این مجموعه زیبا میتوان به توضیحات زیر اشاره کرد:

مسابقات Phenomenon :

هدف از راه اندازی این مسابقه ، انتخاب بهترین و قویترین فرد در رشته منتال بود . این مسابقه در مقابل یكی از اساتید شعبده بازی جهان یعنی آقای كریس آنجل اجرا گردید و كریس نیز داوری مسابقه را بر عهده داشت . آقای كریس آنجل در این مسابقه بیان كرد : " تا آنجایی كه خودم آگاهی دارم هیچ فردی قدرت ماورائی و غیر قابل تصوری نداشته و اگر فردی قادر است كاری فراتر از ذهن و باور انجام دهد و ادعائی در این زمینه دارد خوشحال میشوم در این مسابقه شركت كرده و در معرض دید همگان آنرا اجرا كند.

این مسابقه با مجری گری خوب آقای Uri Geller یكی از مجریان خوب و توانمند كشور آمریكا اجرا گشت كه در حین مسابقه نیز از طرف او و هیات داوران از اجرا كننده نیز سوالاتی در خصوص انجام كار خود مطرح میگشت .
شیوه اجرای این مسابقه بدین صورت بود كه منتال كارهای شركت كننده به نوبت به روی صحنه آمده و اقدام به اجرای بازیهای بسیار محیر العقول و غیر قابل تصوری میكنند كه باور كردن برخی از آنها دور از ذهن و واقعا غیر قابل قبول است .

پس از اجرای كار به بازی اجرا شده توسط هیات داوران امتیازی داده شده و در پایان این مسابقه به منتال كار برتر در آن بخش یك جایزه نفیس به همراه نماد برترین منتال كار به او داده میشود .
شاید برخی از دوستان كه به این شاخه هنری در رشته شعبده بازی آشنایی نداشته باشند از خود بپرسند منتال چیست؟

منتال یكی از شاخه های بزرگ و پر طرفدار شعبده بازی میباشد كه در اجراهای آن شعبده باز دست به انجام كارهای خارق العاده فكری زده و موجب حیرت همگان میشود . هدف و معنی اصلی این شاخه روی موضوع ذهن خوانی بوده و عملیات انجام شده در این گونه بازیها پا را فراتر از یك ذهن خوانی برداشته و با اجراها و تكنیك های متفاوت باعث تعجب همگان میشوند .

شعبده بازی های David Stone و Andrew Mayne :

اجرای این بازی در سطوح حرفه ای شعبده بازی بوده و برای اجرا نیاز به ساخت یك وسیله و تمرین در اجرا میباشد . ساخت وسیله این بازی بسیار آسان بوده و در خانه نیز می توانید براحتی آنرا بسازید . همچنین در این مجموعه که 5 قسمت دارد به اموزش شعبده بازی با روزنامه , کاغذ , ظاهر کردن توپ بولینگ , نصف کردن بدن خود  و ... پرداخته میشود .

توضیحات تكمیلی :

۱- قابل اجرا در سالن ها و صحنه ها
۲- اجرای آسان و یادگیری سریع
۳- آموزش گام به گام ساخت وسیله از ابتدا تا اجرا
۴- آموزش گام به گام چندین مدل اجرا برای مواقع مختلف
۵- بدون نیاز به دستیار یا همكار

قسمت اختصاصی :

فیلم برداری و عكس برداری از شبح و روح در جمع دوستان با موبایل به صورت زنده و رد شدن روح از صفحه مانیتور موبایل با هنر شعبده بازی امكان پذیر است كه با تهیه این فیلم آموزشی به شما این راز زیبا و بسیار حیرت آور را آموزش می دهد.این فیلم آموزشی توسط  Andrew Mayne شعبده باز حرفه ای با كار هایی كه تا به حال از او دیده ایم آموزش داده می شود.در سه مرحله و به صورت روان و شیوا كلیه روش انجام كار و ساخت وسایل برای بیننده آموزش داده شده است.

شعبده باز در جمع تماشاچیان موبایل خود را بیرون آورده و به یك محل خیره شده و دوربین موبایل خود را روشن كرده و به تماشاچیان می گوید كه در این مكان روح وجود دارد و میخواهم از آن تصویر برداری كنم .شعبده باز دوربین موبایل رو بر روی یك محل ثابت كرده و از تماشاچیان می خواهد كه مانیتور موبایل را مشاهده كنند كه می بینند یك شبح از صفحه رد شده و شعبده باز  از آن عكس می گیرد .این شعبده بازی نیاز به موبایل خاص و هیچ وسیله خاص و یا برنامه ای ندارد. با این آموزش قادر هستید حتی كارت انتخابی تماشاچی را در یك صفحه موبایل ظاهر كنید ! این آموزش برای كلیه علاقه مندان در هر رده ای پیشنهاد می شود.

قيمت : ۶۵۰۰ تومان
تعداد : 2 DVD
 
محصولات مشابه

آموزش حرفه ای طراحی سایت 2

خودآموز ویدئویی که به شما مهارت لازم برای تبدیل یک وبسایت عادی را به یک طراح سایت محبوب با محتوای غنی را آموزش میدهد.
قيمت : ۶۵۰۰ تومان
|
تعداد : 2 DVD
   

آموزش تعمیرات لوازم خانگی 2

این پک به شما آموزش خواهد داد که چگونه وسایل خود در خانه را تعمیر کنید و چگونه از آنها نگهداری کنید و یا آنها را ارتقاء دهید.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

آموزش روش های اختراع خلاقیت

آموزش بدست آوردن ایده، طرح و پرورش ایده به صورت خام تا رسیدن به یک اختراع، توسط سخنرانان عضو نخبگان کشوری.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

آموزش سفالگری

سفالگری ساختن ظروف بـا گل را گویند و همچنین از مشهورترین سفالینه ها میتوان به کوزه و پیاله سفالین اشاره کرد.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

آموزش انجام محاسبات ریاضی

آموزش ویدیویی گام به گام انجام محاسبات ریاضی به طور ذهنی. سریع حساب کنید! ۲۵×45 چند می شود؟ ۷۴۲ × 300 چطور؟
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

آموزش خلبانی هواپیما جنگنده

نخبگان و مربیان برتر پرواز دور هم جمع شده و خلبانی هواپیماهای جنگنده و حملات هوا به زمین و هوا به هوا را آموزش میدهند.
قيمت : ۶۵۰۰ تومان
|
تعداد : 2 DVD
   

آموزش شعبده ‌بازی استاد کاوه

شعبده بازی را به صورت حرفه ای و با کمترین امکانات بیاموزید. و با سرعتی باور نكردنی به یک شعبده باز تبدیل شوید!
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   
محصولات برتر
جستجو
بازدید ها
امروز :
۱۶۵
دیروز :
۲۲۷۳
مجموع بازدید ها :
۸۸۲۴۴۹۹۱