فهرست محصولات صفحه اصلی
منوی اصلی
پک عظیم آموزشی ZBrush 2

پکیج شماره دو "بسته عظیم آموزشی ZBrush "

نسل نوینی از انیمیشن و سه بعدی سازی را با نرم افزار بی همتای ZBrush و متخصصین حرفه آموزش دهنده این امر در عظیم ترین و جامع ترین بسته آموزشی ZBrush موجود در ایران فرا گیرید !

محتویات پکیج شماره دو از بسته عظیم آموزشی ZBrush در یک نگاه !

- تمامی آموزش های کمپانی بزرگ Gnomonology ! بیش از 93 ساعت آموزش جامع چندرسانه ای از مقدماتی تا پیشرفته!
- تمامی آموزش های کمپانی بزرگ Digital Tutors ! بیش از 63 ساعت آموزش جامع چندرسانه ای از مقدماتی تا پیشرفته به همراه سورس پروژه های آموزش!
- تمامی آموزش های کمپانی Kurv Studios ! بیش از 21 ساعت آموزش جامع چندرسانه ای مقدمات ZBrush 2 و 3.1 !
- بیش از 25 ساعت آموزش مالتی مدیا ZBrush از شرکت های معتبر Lynda, VTC, Sybex و ZBrush Classroom !

- نسخه کامل از نرم افزار ZBrush 2, 3 و 3.1 به همراه Material ها، Extra ه و Plugins ها و Script ها .

- نسخه کامل از تمامی نرم افزار مطرح و معتبر سه بعدی سازی دنیا مانند Autodesk Maya 2009 Unlimited 32Bit, Autodesk 3DS Max 2009 32Bit + 64 Bit,Autodesk Mudbox 2009 32bit,SoftImage XSI Advanced v7.01 Win32,SideFX Houdini Master v9.5.230,Maxon Cinema 4D Studio Bundle v11 2008,Apple Shake v2.51 for Windows,Boujou v4.0.1 ,Maxon Bodypaint 3D v3.1.1 ,Nuke v5.0,Poser Pro v7.0.3.192,REALVIZ ImageModeler 4.03 ,Rhino4 ,Vue infinite Xstream v6.0 !

تمامی آموزش های کمپانی Gnomonology برای نرم افزار ZBrush ! بیش از 93 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا از مقدماتی تا پیشرفته !

محتویات دی وی دی شماره 1 :
آموزش Gnomonology - An Overview of Topology in ZBrush - بیش از یک ساعت آموزش چندرسانه ای .
آموزش Gnomonology - Bullets Dust Hits and Debris - بیش از یک ساعت آموزش چندرسانه ای .
آموزش Gnomonology - Ground Explosion - بیش از 3 ساعت آموزش چندرسانه ای .
آموزش Gnomonology - Pixie Dust Using Sprites - بیش از یک ساعت آموزش چندرسانه ای .
آموزش Gnomonology - Topology Reconstruction - بیش از یک ساعت آموزش چندرسانه ای .

محتویات دی وی دی شماره 2 :
آموزش Gnomonology - African Woman - شش ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Designing with Digital Clay - Evil (به همراه فایلهای سورس) 1.5 ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Designing with Digital Clay - Gill-Man بیش از 2 ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Designing With Digital Clay- Details (به همراه فایلهای سورس) 1.5 ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Human Anatomy - Female یک ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Rigging 101 - Skeletons دو ساعت و نیم آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Sculpting a Female Bust in ZBrush یک ساعت و نیم آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Sketching With Digital Clay - Monster Head (به همراه فایلهای سورس) یک ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Skin Shading With Mental Ray سه ساعت آموزش چندرسانه ای

محتویات دی وی دی شماره 3 :
آموزش Gnomonology - Creating Zsphere Hands نیم ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Manimal 3D Sculpting Session (به همراه فایلهای سورس) 3.5 ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Sculpting a Rock Face نیم ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Sculpting Brushes یک ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - The Refinery Project شش و نیم ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Using Image Planes نیم ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Using Photos as Displacement (به همراه فایلهای سورس) نیم ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Using ZSpheres یک و نیم ساعت آموزش چندرسانه ای

محتویات دی وی دی شماره 4 :
آموزش Gnomonology - The Making of Fume ( به همراه آبجکت ها) 5 ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - The Making of Trin ده و نیم ساعت آموزش چندرسانه ای

محتویات دی وی دی شماره 5 :
آموزش Gnomonology - The Biker یک ساعت و نیم آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - The Making of Rambouillet بیش از 2 ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - The Making of Smile بیش از5 ساعت آموزش چندرسانه ای

محتویات دی وی دی شماره 6 :
آموزش Gnomonology - Outdoor Lighting بیش از 5 ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Turntable Animations بیش از یک ساعت آموزش چندرسانه ای

محتویات دی وی دی شماره 7 :
آموزش Gnomonology - Creating Normal Maps With ZBrush and ZMapper بیش از 2 ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - Speed Vs Quality in Vray بیش از یک ساعت آموزش چندرسانه ای
آموزش Gnomonology - The Making Of Jester بیش از 20 ساعت آموزش چندرسانه ای‍ !
آموزش Gnomonology - ZBrush - Texturing with ZProject بیش از یک ساعت آموزش چندرسانه ای

تمامی آموزش های کمپانی Digital Tutors برای نرم افزار ZBrush ! بیش از 20 سی دی آموزشی این شرکت در قالب 63 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا از مقدماتی تا پیشرفته !

محتویات دی وی دی شماره 8 :
Digital Tutors - Introduction to Zbrush 2 (ZBrush Basics) - آموزش جامع مقدماتی نرم افزار ZBrush نسخه 2 که یادگیری این ابر نرم افزار سه بعدی سازی را راحت تر از همیشه می کند! عالی برای تازه کاران سه بعدی سازی و کسانی که به تازگی با ZBrush آشنا شده اند. مشتمل بر بیش از 3.5 ساعت آموزش جامع و کامل در قالب 24 سرتیتر آموزش مختلف !

Digital Tutors - Introduction to ZBrush 3 - آموزش جامع مقدماتی نرم افزار ZBrush 3 که مقدمات کامل برای یادگیری و کار با ZBrush 3 را به ساده ترین شکل ممکن برای شما مهیا می سازد. یادگیری عملیات وقت گیر مدل سازی یا Modeling، حجاری یا Sculpting و نقاشی یا Painting , تکنیکها و ابزارهای مورد نیاز این امور حرفه ای که در صنعت فیلم سازی ، انیمیشن سازی و ساخت بازی های رایانه ای بسیار کاربرد دارد . مشتمل بر بیش از 4 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا در قالب 31 سرتیتر آموزشی به همراه سورس پروژه های آموزش !

Digital Tutors - Materials and Rendering in Zbrush 3.1 - یادگیری تکنیک های زمان گیر رندرینگ Rendering و اصول کار با ماتریال ها و نورپردازی و عملیات پیش از رندر و ویژگی هایی همچون Matcap و ... در ZBrush 3.1 ! بیش از 3 ساعت آموزش جامع چندرسانه ای در قالب 25 سرتیتر آموزشی به همراه سورس پروژه های آموزش!

Digital Tutors - Texturing With ZBrush 3 - آموزش و راهنمایی جامع برای یادگیری تمامی اصول Texturing در نرم افزار ZBrush 3.1 ! یادگیری و آموزش همزمان با ساخت پروژه ! آموزش تکنیکهای وقت گیر و سخت و زمان بر Texturing و Sculpting مورد استفاده در صنایع فیلم/انیمیشن سازی و ساخت بازی های رایانه ای به ساده ترین شیوه ممکن. حدود 4 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا در قالب 23 سرتیتر آموزش به همراه سورس پروژه ها !

محتویات دی وی دی شماره 9 :
Digital Tutors - Pipeline Integration with Maya and ZBrush 3 - آموزش کامل و عمیق برای سازگاری و عملیات مشترک نرم افزار ZBrush با Maya و کسب نتایج عالی از این همکاری ! عملیات Sculpting در چندین مرحله و خلق Displacement Map های مختلف را از ویژگی های این آموزش می توان برشمرد .عالی برای کاربران سطح متوسطه که از این نرم افزارها بهره میبرند.مشتمل بر 4 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا قالب در 29 سرتیتر آموزشی!

Digital Tutors - Sculpting Techniques with ZBrush 3 - آموزش کامل و جامعی برای طراحی و حجاری های دیجیتالی Digital Sculpting برای خلق موجودات و آثار عجیب الخلقه و کسب نتایج بی نظیری که تنها با Pixologic ZBrush میسر است ! یادگیری چندین تکنیک مختلف Modeling و Sculpting در جریان آموزش که در دنیای فیلم سازی و بازی سازی مردن بسیار پرکاربرد است . عالی برای کاربران تازه کار و متوسطه. بیش از 4 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا در قالب 31 سرتیتر آموزشی به همراه سورس پروژه ها !

Digital Tutors - ZBrush and Maya Integration - آموزش کامل سازگاری و همکاری مشترک دو ابرنرم افزار بزرگ سه بعدی سازی حرفه ای دنیا یعنی ZBrush و Maya و حتی بهره گیری از Photoshop برای رسیدن به اهداف بهتر ! بسیار ایده آل برای کاربران سطح متوسطه .بیش از 5 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا در قالب 43 سرتیتر آموزشی به همراه سورس کامل پروژه ها !

Digital Tutors - ZBrush 2 and XSI Integration - آموزش کامل سازگاری و همکاری مشترک دو ابرنرم افزار بزرگ سه بعدی سازی حرفه ای دنیا یعنی ZBrush و XSI برای رسیدن به اهداف بهتر! مدل سازی، Sculpt، UV Layout و Rendering در ZBrush و XSI ! بسیار ایده آل برای کاربران سطح متوسطه. بیش از 6 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا در قالب 43 سرتیتر آموزشی به همراه سورس کامل پروژه ها !

محتویات دی وی دی شماره 10 :
Digital Tutors - Detailing Next-Gen Characters in ZBrush - آموزش جامع بر روی اثر برای خلق کارکتر های هندسی عظیم الجثه فضایی که در دنیای بازی های رایانه ای و فیلم سازی کاربرد دارند ! ساخت کارکتر ها و ابعاد هندسی بسیار با کیفیت و تولید و اعمال Map های مختلف بر روی اثر نهایی ! 5 ساعت و نیم آموزش جامع مالتی مدیا بر روی اثر در قالب 36 سرتیتر آموزشی به همراه سورس کامل پروژه ها.

Digital Tutors - Texturing Next-Gen Characters in ZBrush - آموزش جامع بر روی اثر برای خلق کارکتر های هندسی عظیم الجثه فضایی که در دنیای بازی های رایانه ای و فیلم سازی کاربرد دارند ! ساخت کارکتر ها و ابعاد هندسی بسیار با کیفیت و کاملا Textured ، که به جزئیات آن پرداخته شده و آماده برای استفاده می باشند. یادگیری Texture Painting دیگری ویژگی این آموزش است . بیش از 4 ساعت آموزش جامع چندرسانه ای در قالب 28 سرتیتر آموزشی به همراه سورس کامل پروژه ها

Digital Tutors - ZSphere Modeling in ZBrush - آموزش کامل برای مدل سازی Organic با ZSpheres ! یادگیری عملیات بسیار وقت گیر مدل سازی با ZSphere و ساخت مدل های بسیار پیچیده و موجودات عجیب با استفاده از تکنیک های مختلف این نرم افزار. در حدود 4 ساعت و نیم آموزش جامع چند رسانه ای در قالب 29 سرتیتر آموزشی به همراه سورس کامل پروژه ها

محتویات دی وی دی شماره 11 :
Digital Tutors - Sculpting Caricatures in ZBrush 3 - آموزش جامع و کامل Sculpting Caricatures یا طراحی و حجاری کاریکاتورها با بهره گیری از تکنیک های عملی برای رسیدن به یک طرح واقعی و جذاب کاریکاتور سه بعدی و استفاده از امکانات متنوع نرم افزار ZBrush در رسیدن به این هدف. 6 ساعت و نیم آموزش کامل در قالب 40 سرتیتر آموزشی بر اساس سورس پروژه ها .

Exaggerated Facial Expressions in ZBrush and Maya - راهنمای جامع چگونگی خلق اشکال مختلف صورت و خلق حالات و احساسات کامل اغراق آمیز چهره در عین حال که حالت طبیعی آن را حفظ می کنید با استفاده از همکاری دو نرم افزار ZBrush و Maya. حدود سه ساعت آموزش جامع چندرسانه ایدر قالب 19 سرتیتر آموزشی بر اساس سورس پروژه ها.

Exaggerated Facial Modeling in Maya and ZBrush - راهنمای جامع مدل سازی اشکال مختلف صورت و حالات و احساسات کامل اغراق آمیز چهره در عین حال که حالت طبیعی آن را حفظ می کنید با استفاده از همکاری دو نرم افزار ZBrush و Maya. حدود 5 ساعت آموزش چندرسانه ای به همراه سورس پروژه ها در قالب 32 سرتیتر آموزشی.

تمامی آموزش های کمپانی Kurv Studios برای نرم افزار ZBrush ! بیش از 21 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا از مقدماتی تا پیشرفته !

محتویات دی وی دی شماره 12 :
- آموزش جامع مقدمات و کلیات ZBrush 3 با نام Kurv Studios - Get into ZBrush 3.1 Vol I - Total ZBrush بیش از 5 ساعت آموزش جامع چند رسانه ای !
- آموزش جامع مقدمات و کلیات ZBrush 3 با نام Kurv Studios - Get into ZBrush 3.1 Vol II - Sculpting Texturing and Rendering بیش از 6 ساعت آموزش جامع چند رسانه ای !

محتویات دی وی دی شماره 13 :
- آموزش جامع مقدمات و کلیات ZBrush 2 با نام Kurv Studios - Get Into ZBrush 2 - حدود 10 ساعت آموزش جامع چندرسانه ای.
- آموزش جامع مقدمات و کلیات ZBrush 3 مصحلو شرکت لیندا با نام Lynda.com ZBrush 3 for Windows Essential Training بیش از 6.5 ساعت آموزش جامع چندرسانه ای.
- آموزش جامع مقدمات و کلیات ZBrush 3.1 محصول شرکت VTC با نام VTC Pixologic ZBrush 3.1 بیش از 7 ساعت آموزش جامع چندرسانه ای .
- کلاس آموزشی آموزش های چندرسانه ای سایت ZBrush با نام ZBrush - ZClassroom Complete Training

محتویات دی وی دی شماره 14 :
- کتاب الکترونیک به همراه DVD جامع آموزشی کمپانی Sybex مخصوص ZBrush با نام Introducing ZBrush Sybex 2008 DVD !
- کتب الکترونیک مختلف مرتبط با آموزش ZBrush .
- نسخه کامل نرم افزارهای Pixologic ZBrush 2, 3 و 3.1
- ZBrush Alpha Brushes, ZBrush Scripts and Plugins
- نسخه کامل نرم افزار قدرتمند Autodesk Maya Unlimited 2009 32Bit

محتویات دی وی دی شماره 15:
این دی وی دی شامل نسخه کامل تمامی نرم افزار های مطرح سه بعدی سازی دنیا به شرح زیر است:

Autodesk 3DS Max 2009 32Bit + 64 Bit
Autodesk Mudbox 2009 32bit
SoftImage XSI Advanced v7.01 Win32
SideFX Houdini Master v9.5.230
Maxon Cinema 4D Studio Bundle v11 2008
Apple Shake v2.51 for Windows
Boujou v4.0.1
Maxon Bodypaint 3D v3.1.1
Nuke v5.0
Poser Pro v7.0.3.192
REALVIZ ImageModeler 4.03
Rhino4
Vue infinite Xstream v6.0

قيمت : ۱۹۵۰۰ تومان
تعداد : 15 DVD
 
محصولات مشابه

پک آموزش فتوشاپ CS4 و CS5

مجموعه عظیم آموزشی فتوشاپ CS4 و CS5 از شرکت لیندا - دارای بیش از 280 ساعت آموزش مقدماتی تا حرفه ای فتوشاپ.
قيمت : ۲۱۵۰۰ تومان
|
تعداد : 17 DVD
   

آموزش خلاقیت در فتوشاپ

این کتاب آموزشی به شما کمک میکند که خلاقیت خود را در فتوشاپ به خرج داده و آثار بدیع و بسیار حیرت انگیزی خلق کنید.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

آموزش تعمیرات منبع تغذیه

با تعمیرات پاور با ساختار انواع منبع تغذیه های معمولی و سوچینگ و نحوه ساخت عیب یاب های پاور آشنا میشوید.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

آموزش حرفه ای طراحی لوگو

در این آموزش که شامل بیش از 10 مرحله مختلف می باشد در آنها انواع شگردهای طراحی را به شما آموزش خواهد داد.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

نرم افزار ساخت تصاویر سخنگو

شما قادرید تصاویر و کاراکتر های سخنگو ایجاد نمایید و از این کاراکتر ها و یا تصاویر سخنگو در فایل شخصی استفاده کنید.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

آموزش رمز و رازهای فتوشاپ

پکیج عظیم آموزشی محبوب ترین نرم افزار گرافیکی دنیا. توسط 2 تن از نامهای برتر گرافیک و فتوشاپ کارهای دنیا تهیه شده.
قيمت : ۶۵۰۰ تومان
|
تعداد : 2 DVD
   

مترجم متن 16 زبان زنده دنيا

مترجم متن 16 زبان زنده دنیا حتی فارسی ، سازگاری كامل با محیط های مختلف به خصوص محیط وب و نرم افزارهای IE.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   
محصولات برتر
جستجو
بازدید ها
امروز :
۷۵۴
دیروز :
۲۴۱۸
مجموع بازدید ها :
۸۸۶۱۲۶۷۲