فهرست محصولات صفحه اصلی
منوی اصلی
آموزش حرفه ای مایا (سری 1)

پک شماره 1 آموزش مایا شرکت Gnomon Workshop

انیمیشن و پویا نمایی در طراحی سه بعدی را از متخصصین فوق حرفه ای این امر شرکت Gnomon Workshop در عظیم ترین و جامع ترین بسته آموزشی نرم افزار "Maya - مایا" به طور کامل فرا گیرید!

فروشگاه بزرگ سام سی دی مجموعه ای بسیار عظیم تر و بی همتا را در زمینه آموزش نرم افزار بسیار قدرتمند و شماره یک انیمیشن سازی دنیا Maya از شرکت بسیار مطرح و حرفه ای انیمیشن و سه بعدی سازی یعنی Gnomon Workshop تهیه و عرضه کرده است که از اساتید کلاس یک دنیای نوین دیجیتال سه بعدی و بسیاری از انیماتور ها و طراحان هالیوودی بهره می برد.

این بسته عظیم برای اولین بار در ایران به صورت کاملا آپدیت شده و بی نقص و جامع چه از لحاظ آموزشی و چه از لحاظ ابزاری و نرم افزاری از سوی CDPersian آماده عرضه شده است !

سه سری کامل متشکل از 69 DVD و بیش از 300 ساعت!

آموزش جامع و کامل چند رسانه ای ویدیویی با کیفیت بالای تصویر DVD و تمامی ابزارها و پلاگین ها و کتاب ها و نرم افزار های مورد نیاز کاربران مایا تمامی نیازهای طرفداران این نرم افزار حرفه ای را یکجا در خود گرد آورده که خبر بسیار خوشایندی برای علاقمندان به انیمیشن سازی و طراحی سه بعدیست .

این بسته عظیم و بی نظیر آموزشی مایا در قالب 3 پکیج مجزا و بی همتا از سوی فروشگاه CDPersian با قیمتهای استثنایی آماده عرضه برای علاقمندان به آموزش های حرفه ای و کلاس یک جهانی مایا از شرکت Gnomon Workshop است !

آموزش های بسیار با کیفیت این شرکت به زبانی ساده و در محیط نرم افزار مایا به گونه ای کاملا آسان و قابل درک است که فهم ساده آن را برای تمامی علاقمندان میسر کرده است .

نکته مهم : قیمت این پکیج به صورت کامل در بازار ایران در صورت وجود بیش از 200.000 تومان خواهد بود! (تنها دی وی دی های آموزشی) قیمت تنها آموزش های ارائه شده از سوی شرکت اصلی روی هم بیش از 5000 دلار امریکاست !

و اما شما میتوانید با قیمتی باور نکردی اقدام به خرید مجموعه کامل آن از فروشگاه CDPersian کنید ! ( این بسته بدون هیچ گونه کمی و کاستی ، به زبان اصلی در محیط خود نرم افزار و بصورت کاملا قابل درک ارایه شده است )

محتویات کلی پک شماره یک بسته آموزشی جامع و عظیم مایا شرکت Gnomon Workshop به این شرح است :

پک شماره یک متشکل از 22 دی وی دی آموزش های کامل مباحث Modeling یا مدل سازی، Fluids یا سیالات و افکت های نقاشی گونه Paint Effects ارائه شده توسط کمپانی Gnomon Workshop است .

کلکسیون بی نظیر و بسیار ارزشمند از تمامی پلاگین های مطرح مورد نیاز Autodesk Maya نسخه های 6 تا 2008 - بیش از60 پلاگین کمیاب و گران قیمت !

نسخه کامل و کاملا اکتیو شده نرم افزار Autodesk Maya 7.0 , 8.0 , 8.5 و حتی 2008 که هر سه برگرفته شده از دی وی دی های اورجینال این محصولات هستند ! نسخه 2008 این محصول عینا برگرفته از دی وی دی اورجینال است و شامل تمامی Extra ها و Tutorial هاست ! ( همراه با Maya 2008 Extension 2 )

38 کتاب الکترونیک مرتبط با آموزش نرم افزار مایا !

دی وی دی ارزشمند نرم افزار های مطرح و گرانقیمت انیمیشن سازی دنیا که هرکدام بیش از چند هزار دلار ارزش مادی دارند!

نسخه کامل و کاملا اکتیو شده نرم افزارهای مطرح Autodesk 3DS Max 2009، ZBrush 3.1, LightWave 9.3, Poser Pro 7.0, Rhino 4, Nuke 5.1, Boujou, Avid XSI Advanced 6.2, Autodesk Mudbox, Apple Shake 2.1 Win, Maxon Cinema4D, Houndi , Vue 6.0 و Realviz Image Modeler .

کلکسیون بسیار ارزشمند 33 سورس آماده ریگ در مایا 33 Maya Rigs !

کلکسیونی از سمپل ها و مدل های آماده سه بعدی برای استفاده در محیط های سه بعدی .

آبجکت ها و آیتم ها و تصاویر آماده برای استفاده و الگو گیری در نرم افزارهای مطرح سه بعدی سازی تحت عنوان BluePrints یا Resource های مایا .

دی وی دی آموزشی جامع "آموزش کلیات مایا از شرکت لیندا Lynda.com - Maya 2008 Essential Training" بیش از 10 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا مقدماتی مایا!

مجموع تایم آموزش های پک شماره یک حدود 70 ساعت است !

تمامی عناوین موجود در دی وی دی های پکیج شماره یک مجموعه عظیم آموزشی Maya از شرکت Gnomon Workshop !

مباحث Modeling یا مدل سازی موجود در پک شماره یک :

پک یک - دی وی دی شماره یک - Introduction to Maya Interface and Workflow Part 1 : قسمت اول آموزش کامل مقدمات مایا که به آموزش منو ها و کلیات نرم افزار مایا می پردازد .

پک یک - دی وی دی شماره دو - Introduction to Maya Interface and Workflow Part 2 : قسمت دوم آموزش کامل مقدمات مایا که به آموزش منو ها و کلیات نرم افزار مایا می پردازد .

پک یک - دی وی دی شماره سه - Head Modelling for Games : آموزش جامع مدل سازی و خلق سر و صورت هر چه حقیقی تر به خصوص برای استفاده در بازی های رایانه ای !

پک یک - دی وی دی شماره چهار - Body Modeling for Games : آموزش جامع مدل سازی و خلق بدن، استیل و فرم آن هر چه حقیقی تر به خصوص برای استفاده در بازی های رایانه ای !

پک یک - دی وی دی شماره پنج - این دی وی دی متشکل از سه مبحث مختلف و دی وی دی آموزشی شرکت Gnomon است. Character Design Pipeline : آموزش جامع خلق کارکتر های مجازی دو بعدی و سه بعدی با استفاده از همکاری بین دو نرم افزار فتوشاپ و مایا ! Nurbs Modeling 1 Basics مقدمات آموزش مدل سازی NURBS ! آموزش جامع مدل سازی اتومبیل های مسابقه ای جی تی پی Nurbs Modeling 3 GTP Car Race !

پک یک - دی وی دی شماره شش - Character Modeling for Production : آموزش جامع و حرفه مدل سازی برای خلق کارکتر های حرفه ای به صورت حرفه ای و سینمایی برای بهره وری تجاری در صنعت سینما یا بازی رایانه ای .

پک یک - دی وی دی شماره هفت - From Speed Painting to Matte Painting : در این دی وی دی از ترفند های حرفه ای برای خلق محیط هایی بسیار زیبا و منحصر به فرد واقع گرایانه که در صنعت بازی های رایانه ای و فیلم بسیار کاربرد دارد استفاده می شود . برای خلق چنین ترفند هایی در این آموزش از نرم افزارهای مختلفی همچون Adobe Photoshop®, Pixologic ZBrush®, Autodesk Maya® and EyeOn Fusion !

پک یک - دی وی دی شماره هشت - Automotive Modeling Techniques : آموزش جامع تکنیک های مدل سازی و ساخت اتومبیل به خصوص در طراحی خارجی در نرم افزار مایا .

پک یک - دی وی دی شماره نه - Polygon Modeling 101 : آموزش جامع کلیات مدل سازی Polygin !

پک یک - دی وی دی شماره ده - Creature Head Modeling Part 1 : قسمت اول آموزش جامع خلق سر و صورت های عجیب علمی تخیلی و فوق طبیعی برای استفاده در فیلم های علمی تخیلی یا بازی های رایانه ای در این سطح .

پک یک - دی وی دی شماره یازده - Creature Head Modeling Part 2 : قسمت دوم آموزش جامع خلق سر و صورت های عجیب علمی تخیلی و فوق طبیعی برای استفاده در فیلم های علمی تخیلی یا بازی های رایانه ای در این سطح .

پک یک - دی وی دی شماره دوازده - Humanoid Modeling : جامع خلق شخصیت های عجیب علمی تخیلی و فوق طبیعی برای استفاده در فیلم های علمی تخیلی یا بازی های رایانه ای در این سطح به صورت Polygon.

پک یک - دی وی دی شماره سیزده - Modeling the Human Head Part 1 : قسمت اول آموزش جامع مدل سازی سر و صورت انسان به صورت بسیار واقع گرایانه و طبیعی !

پک یک - دی وی دی شماره چهارده - Modeling the Human Head Part 2 : قسمت دوم آموزش جامع مدل سازی سر و صورت انسان به صورت بسیار واقع گرایانه و طبیعی !

مباحث Fluids یا سیالات موجود در پک شماره یک :

پک یک - دی وی دی شماره پانزده - Maya Fluid Effects : Fundamentals : آموزش جامع خلق سیالات به صورت واقع و طبیعی با استفاده از تکنیک های روز سه بعدی سازی و مباحث دینامیک در مایا . این مبحث آموزش کلیات و مقدمات را در بر می گیرد .

پک یک - دی وی دی شماره شانزده - Maya Fluid Effects: Particle Integration : آموزش جامع خلق سیالات به صورت واقع و طبیعی با استفاده از تکنیک های روز سه بعدی سازی و مباحث دینامیک در مایا . این بخش آموزش ترکیب ذرات و خلق آثار دو بعدی و سه بعدی در این زمینه را در بر می گیرد.

پک یک - دی وی دی شماره هفده - Maya Fluid Effects: Pyrotechnics : این بخش از آموزش Fluid Effects به خلق زبانه های آتش و انفجار های بسیار طبیعی با تکنیک های مختلف از راههای گوناگون دست می زند.

مباحث Paint Effects یا نقاشی های دیجیتال خلق شده درمایا موجود در پک شماره یک:

پک یک - دی وی دی شماره هجده - Paint Effects 101 : این مبحث به آموزش کامل کلیات مبحث Paint Effects در مایا و چگونگی استفاده و بهره مندی از تکنیک های مفید این مبحث در هرچه زیباتر خلق کردن اثر می پردازد .

پک یک - دی وی دی شماره نوزده - Paint Effects: Polygons and Dynamics : آموزش کامل جزئیات و تکنیک های حرفه ای Paint Effects در مایا استفاده هر چه بهتر از این تکنیک !

پک یک - دی وی دی شماره بیست: دی وی دی شماره بیست متشکل از دو قسمت نرم افزاری بزرگ است :

-پکیج عظیم پلاگین های کمیاب و گرانقیمت مایا که متشکل از حدود 60 پلاگین ارزشمند است .

-پکیج عظیم تمامی نرم افزار های مایا به صورت اکتیو شده با لیسانس معتبر و دائمی Alias Maya 7.0، Autodesk Maya 8.0, Autodesk Maya 8.5, Autodesk Maya 2008 و Extension 2 Maya 2008 که عمده آنها در هر دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی در این پک قرار دارند .


پک یک - دی وی دی شماره بیست و یک - این دی وی دی متشکل از تمامی نرم افزار های مطرح و صنعتی بزرگ سه بعدی و انیمیشن سازی دنیا برای مضامین حرفه ای و تجاری است که در ساخت بازی های رایانه ای و فیلم های انیمیشن بسیار کاربرد دارند.
نسخه کامل و کاملا اکتیو شده نرم افزارهای مطرح Autodesk 3DS Max 2009، ZBrush 3.1, LightWave 9.3, Poser Pro 7.0, Rhino 4, Nuke 5.1, Boujou, Avid XSI Advanced 6.2, Autodesk Mudbox, Apple Shake 2.1 Win, Maxon Cinema4D, Houndi , Vue 6.0 و Realviz Image Modeler .

پک یک - دی وی دی شماره بیست و دو - این دی وی دی شامل آبجکت ها و آیتم ها و تصاویر آماده برای استفاده و الگو گیری در نرم افزارهای مطرح سه بعدی سازی تحت عنوان BluePrints یا Resource های مایا .
به علاوه دی وی دی آموزشی جامع "آموزش کلیات مایا از شرکت لیندا Lynda.com - Maya 2008 Essential Training" بیش از 10 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا مقدماتی مایا!

همراه با کلکسیون بسیار ارزشمند 33 سورس آماده ریگ در مایا 33 Maya Rigs ! و کلکسیونی از سمپل ها و مدل های آماده سه بعدی برای استفاده در محیط های سه بعدی .

لیست پلاگین های موجود در پک شماره یک این مجموعه :

3Daliens Glu3D v1.3.17 for Maya v8.5
3Delight v6.5.0 and 3Delight v6.5.0 for Maya Win32
3Delight v6.5.0 and 3Delight v6.5.0 for Maya Win64
Animal Logic Mayaman v2.0.9c for Maya
Animal Logic Mayaman v2.0.9C FOR MAYA 2008 -XFORCE
Anzovin The Setup Machine v2.0.9 for Maya
Autodesk FBX Plug-in 4 Maya-3Dsmax
Blast Code v1.5 for Maya 7.0 8.0 8.5
CDKStudio MayaTo3DGS Advanced v2.0
Cebas Final Render Stage-2 SP3 x32 for Maya
Cebas Final Render Stage-2 SP3 x64 for Maya
CEBAS FINAL RENDER STAGE-2 V1.0 SP4 FOR MAYA X64 2008
Cebas Final Render Stage-2 v1.0 SP4 Win32
Cebas Final Render Stage-2 V1.0 SP4 Win64
Comet DiGiTAL CMuscle System v1.31 For MAYA
Comet DiGiTAL CSMART BLEND v1.0 For Maya
Craft Director Tools Bundle 8.1.8
Craft Director Tools v8.1.4 For 3DS MAX AND MAYA
Digital Raster v1.0.0.6 For Maya 8 8.5 WIN32
Digital Raster v1.0.0.6 For Maya 8 8.5 WIN64
Facial Animation Toolset v1.2
GreenWorks XFrog v4.170804 For Maya 8
Illuminate Labs Turtle v4.1.0.4 for Maya 8 -8.5 2008
Illuminate Labs Turtle v4.1.0.5 for Maya X64
Illuminate Labs Turtle v4.1.0.5 for Maya X86
JoeAlter Shave AND A Haircut v5.0V23 For Maya
Kolektiv Stroika v3.0.5 For Maya 7 8 8.5
Maxwell Render 1.7
Maxwell Render V1.6
Maya 2008 Extension1 Muscle System for Win32-Win64-OS X
MEL Studio Pro v1.1.0 For Maya 7
Mentalray Standalone v3.6.1a
MMTrack For Maya v1.0.0.16561
Motion Builder Skeleton Generator v0.7
NatureFX v2.0
Nexlimit Maxwell Renderv1.5 Win32Win64
Pelting Tools
PIXAR Renderman Studio v1.0.1 RENDERMAN PRO SERVER V13.5.2
Real Flow Plugin
RealFlow Plugin4 Maya 8.5
Renderman 2
RoadKill v1.1 RC3
Royal Render v5.7 Fast Rendering Software
SHAVE AND A HAIRCUT V5.0V23 FOR MAYA 32Bit 2008
SHAVE AND A HAIRCUT V5.0V23 FOR MAYA 64Bit 2008
Syflex v3.6 FOR MAYA
Texture shaker 3dsmax6-8, Maya 4-6
Ticket01 Plugin Pack Collection
TICKET01 Wire Version v1.45 For Maya 8-2008
TSPLines v1.6C For Maya8 8.5 X64
T-SPLINES v1.6C For Maya 2008 WIN32
T-SPLINES v1.6C For MAYA 2008 WIN64

قيمت : ۲۵۵۰۰ تومان
تعداد : 22 DVD
 
محصولات مشابه

افکتهای صوتی شرکت سونی

این مجموعه دارای بیش از 2300 افکت صوتی را در بر می گیرد و همچنین به کمک آن می توانید تبدیل به یک ادیتور فیلم شوید!
قيمت : ۶۵۰۰ تومان
|
تعداد : 2 DVD
   

تصاویر آماده Shutterstock 3

مجموعه شماره سه "تصاویر آماده با کیفیت شاتر استاک Shutterstock Vectors Pack 3. حرفه ای کار کنید... (پک 3).
قيمت : ۱۳۵۰۰ تومان
|
تعداد : 10 DVD
   

پک طرحهای لایه باز آماده 3

مجموعه طرح های لایه باز آماده Juice Drops - بیش از 50 گیگابایت و 400 طرح آماده و بسیار با کیفیت لایه باز PSD فتوشاپ! (پک 3).
قيمت : ۱۵۰۰۰ تومان
|
تعداد : 12 DVD
   

مدلهای سه بعدی DE ESPONA

مجموعه مدلهای سه بعدی بینظیر DE ESPONA. دارای کاتالوگ کل این پک به همراه مجموعه برای مشاهده کلیه مدلها.
قيمت : ۷۵۰۰ تومان
|
تعداد : 3 DVD
   

پک عظیم آموزشی ZBrush 1

نسل نوینی از انیمیشن و سه بعدی سازی را با نرم افزار ZBrush و متخصصین حرفه آموزش دهنده این امر فرا بگیرید. (پک 1)
قيمت : ۲۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 20 DVD
   

آموزش حرفه ای فتوشاپ

مجموعه آموزشی حرفه ای فتوشاپ از متخصصین سرشناس گروه Kelby ! بیش از 150 ساعت آموزش حرفه ای فتوشاپ.
قيمت : ۲۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 19 DVD
   

آموزش تعمیرات اسپیکر

آموزش تست کامل قطعات با توضیح ریز به ریز - عیب یابی کامل اسپیکر - بر طرف مشکلات اسپیکر به صورت 100% و...
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

آموزش تکنیک پیشرفته رتوش

بصورت گام به گام و شامل 64 تکنیک برای افراد مبتدی و حرفه ای است براحتی می توانید زیباترین روتوش ها را انجام دهید!
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

آموزش قدم به قدم ویژال بیسیک

این نرم افزار توسط شرکت مایکروسافت طراحی و نوشته شده و بدلیل توانایی طراحی برنامه محبوبیت زیادی کسب کرده!
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

آموزش حرفه ای طراحی سایت 1

در اینجا اصول ایجاد کردن و وارد کردن محتوای سایت، اضافه کردن قابلیت های لینک ها، ادغام و کنترل صوت و تصویر و... را بیاموزید.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

مجموعه آموزشی افتر افکت

اصول اولیه انیمیشن سازی و آموزش جامع افکت. یکی از قدرتمندترین ابزارهای پویانمایی دو بعدی و جلوه های ویژه سینمایی.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

فیلم آموزشی مبانی کامپیوتر

فیلم آموزشی تخصصی مبانی کامپیوتر که به شما طریقه فراگیری کامل کامپیوتر و نحوه استفاده آنرا به شما نمایش میدهد.
قيمت : ۵۲۵۰ تومان
|
تعداد : 2 CD
   

آموزش شبکه بيسيم در اينترنت

Wireless از فناوری رو به رشد عرصه تجارت و مصرف: این فناوری تبدیل به اصلی ترین راه ارتباطی برای کاربران موبایل شده.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

نرم افزار ساخت تصاویر سخنگو

شما قادرید تصاویر و کاراکتر های سخنگو ایجاد نمایید و از این کاراکتر ها و یا تصاویر سخنگو در فایل شخصی استفاده کنید.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

مجموعه 8 ویندوز

ویندوزها شامل: Win95 , Win98 , Win98 SE , Windows ME , Win2000 , WinXP , Windows Home Edition , Vortex 2008.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   
محصولات برتر
جستجو
بازدید ها
امروز :
۱۷۱۸
دیروز :
۲۴۶۵
مجموع بازدید ها :
۸۸۵۲۳۲۴۴