فهرست محصولات صفحه اصلی
منوی اصلی
آموزش حرفه ای 3Ds Max 3

 مجموعه عظیم آموزشی 3D Studio Max 2009 شرکت Gnomon - بیش از 70 ساعت آموزش جامع و حرفه ای همراه با برترین پلاگین ها !

انیمیشن و سه بعدی سازی را از متخصصین این امر در عظیم ترین بسته آموزشی 3DS Studio Max فرا گیرید!

اگر شما هم از علاقمندان به گرافیک سه بعدی و پویا نمایی رایانه ای که عنوان "نسل نوین دانش رایانه ای" را از آن خود کرده است می باشید، مطمئنا دسترسی به بسته ی آموزشی حرفه ای و ارزشمندی که تمامی مباحث عمده حرفه ای این علم را تحت پوشش قرار می دهد،برایتان بسیار ضروری و مفید است !

پس از فروش فوق العاده و استقبال بسیاری از طرفداران انیمیشن و سه بعدی سازی و نرم افزار برتر تری دی مکس از بسته آموزشی 3DS Max شرکت CG Academy که سال گذشته از طریق فروشگاه آنلاین CDPersian عرضه شد، اکنون یکی از برترین بسته های آموزشی نرم افزار 3DS Studio Max که منحصر به کمپانی بزرگ Gnomon Workshop و متخصصان حرفه ای آن شرکت است را به طور کامل برای علاقمندان آماده کرده ایم !

گروه بزرگ Gnomon Workshop پکیج ها و دروس آموزشی جامع، عظیم و بی نظیری را طی چند سال گذشته برای علاقمندان نرم افزار 3DS Max و تمامی نیازمندان به این دانش سه بعدی سازی فراهم کرده اند که تمامی مباحث عمده کار با این نرم افزار همچون Introduction یا مقدمات ، انواع Modelling یا مدل سازی طرح،انواع Texturing یا ساخت بافت طرح، نورپردازی یا Lighting ، ساخت نقش ها و تصاویر طبیعی و حقیقی دیجیتالی یا Matte Painting و خلق شخصیتهای فوق طبیعی یا Creature Production را به طور کامل در بر می گیرد !

دروس عرضه شده Gnomon Workshop تا به امروز 14 مبحث می باشند که جدیدترین مبحث آن یعنی Introduction to 3ds Max:Tools and Workflow که کمتر از یک ماه از عرضه و فروش آن می گذرد را نیز در این مجموعه گنجاندیم .

فروشگاه آنلاین CDPersian برای اولین بار در ایران بسته جامع آموزشی 3DS Studio Max 2009 کمپانی Gnomon Workshop را در قالب پکیجی کامل و بی مانند متشکل از تمامی 14 مبحث ارزشمند آموزشی سه بعدی سازی Gnomon Workshop که در بازار های جهانی ارزش هر کدام از پک های مباحث آموزشی بالغ بر 80 دلار امریکا و بیش از 1100 دلار تنها مباحث آموزشی این مجموعه است ! همراه با نسخه کامل نرم افزارهای Autodesk 3DS Studio Max 2008 , 9 , 8 و حتی Autodesk 3DS Max 2009، به علاوه کلکسیونی بی نظیر و کمیاب از تمامی پلاگین های قدرتمند و گرانقیمت این نرم افزار مطرح را در قالب 17 دی وی دی کامل ودر دو پکیج شکیل و نایاب آماده تهیه هموطنان ایرانی کرده است .

محتویات این بسته آموزشی جامع به این شرح است :

- تمامی 14 دی وی دی و مبحث اصلی دی وی دی های اورجینال Gnomon Workshop که مشتمل بر55 ساعت آموزش جامع، کامل و حرفه ای 3DS Studio Max به صورت کاملا مالتی مدیا می باشد .
- دو دی وی دی آموزشی مقدماتی و مدل سازی شرکت Lynda ! بیش از 23 ساعت آموزش مالتی مدیا !
- کلکسیون بی نظیر و بسیار ارزشمند از تمامی پلاگین های مطرح مورد نیاز 3DS Studio Max نسخه های 6 تا 2009 - بیش از دویست پلاگین کمیاب و گرانقیمت !

نسخه کامل و کاملا اکتیو شده نرم افزار Autodesk 3DS Studio Max 8 ، 9 و حتی 2008 و 2009 که همگی برگرفته شده از دی وی دی های اورجینال این محصولات هستند و هیچ کاستی چه از لحاظ Tutorial و چه از لحاظ Sample ها ندارد، در دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی !

و ...

مباحث آموزشی 3DS Studio Max کمپانی Gnomon Workshop:

- دی وی دی شماره یک مبحث Introduction to 3ds Max:Tools and Workflow
بیش از 320 دقیقه آموزش مقدماتی که شامل آموزش کلی مباحث اصلی، اکشن ها و ابزارهای کار با نرم تری دی مکس است.

- دی وی دی شماره دو مبحث Global Illumination: Exteriors - V-Ray Lighting Techniques
آموزش جامع تکنیک ها و نکات نور پردازی خارجی در طراحی های سه بعدی و اصول و ریزه کاری های آنها. درس با توضیح مقدمات و اصول این روش و نور پردازی خارجی آغاز می شود و اینکه چگونه با استفاده از موتور قدرتمند V-Ray می توان به بهترین نتیجه در نورپردازی رسید . بیش از 3 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا .

- دی وی دی شماره سه مبحث Global Illumination: Interiors - V-Ray Lighting Techniques
در ادامه آموزش مبحث گذشته نور پردازی، این بار آموزش جامع تکنیک ها و نکات نور پردازی داخلی در طراحی های سه بعدی و اصول و ریزه کاری های آنها. درس با توضیح مقدمات و اصول این روش و نور پردازی خارجی آغاز می شود و اینکه چگونه با استفاده از موتور قدرتمند V-Ray می توان به بهترین نتیجه در نورپردازی رسید . بیش از 3 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا .

- دی وی دی شماره چهار مبحث Environment Creation for Production - 3DS Max Modeling and Texturing
این دی وی دی آموزشی، به بررسی روند خلق و طراحی یک محیط کاملا سه بعدی و مجازی تری دی مکس به بررسی چگونگی تبدیل تصاویر دو بعدی به سه بعدی و خلق آبجکت های زیبا در دنیای غیر واقع از طریق مدل سازی و Pipeline های سه بعدی می پردازد . بیش از 2.5 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا .

- دی وی دی شماره پنج مبحث Environment Lighting for Production - 3DS Max Rendering Techniques
پس گذراندن مباحث مختلف و گوناگون نورپردازی در دروس گذشته، آموزگار در این بخش و فواید و مضرات استفاده از هر یک از روش های نورپردازی می پردازد . ما یاد می گیریم که کی و در چه موقعیتی از کدامین روش نور پردازی برای گرفتن بهترین نتیجه و طرح نهایی Render شده استفاده کنیم . بیش از 2.5 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا .

- دی وی دی شماره شش مبحث Character Modeling for Production
شما را با ابزارها و تکنیک های مختلف و فنون مورد نیاز برای خلق یک شخصیت یا کارکتر و مدل سازی کامل وجود آن به طور کامل آشنا می کند . تمامی مراحل خلق یک شخصیت دیجیتالی از ابتدا و مقدمات تا خلق نهایی آن . بیش از 7.5 ساعت آموزش جامع و کامل مالتی مدیا !

- دی وی دی شماره هفت مبحث Character Texturing for Production
آموزش چگونگی خلق و ساخت شخصیت های دیجیتالی مورد استفاده در بازی های رایانه ای و یا دیگر موارد نیازمند به شخصیت های دیجیتالی انیمیشن . بیش از 4.5 ساعت آموزش مالتی مدیا .

- دی وی دی شماره هشت مبحث Creature Modeling for Production - Creature Modeling Techniques
آموزش تکنیک های مورد نیاز و خاص برای مدل سازی موجودات و شخصیت های غیر واقعی همچون Alien ها و سایر موجودات مخوف فوق طبیعی و یا فضایی . مورد نیاز برای فیلم های سینمایی کلاس یک جهانی و یا بازی های رایانه ای . در این دی وی دی از مقدمات مباحث را تا سطح پیشرفته خلق چنین شخصیتهایی توضیح می دهد . بیش از 3 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا

- دی وی دی شماره نه مبحث Creature Modeling for Production - Model Refining and UV Mapping
در ادامه مبحث پیشین این بار آموزش جزئیات و ریزه کاری ها برای خلق یک شخصی غیر واقعی و هرچه طبیعی تر جلوه دادن چهره و اندام آن . این اموزش مکمل بخش پیشین است . بیش از 2.5 ساعت آموزش مالتی مدیا .

- دی وی دی شماره ده مبحث Creature Texturing and Rendering for Production
در ادامه دو مبحث پیشین، تکنیک های مختلف Render کردن و سایه گذاری و هر چه واقع گرایانه تر در مرحله نهایی ساخت اثر را به طور کامل آموزش می دهد .بیش از 2.5 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا .

- دی وی دی شماره یازده مبحث Matte Painting Production Techniques
آموزش کامل تکنیک های خلق یک اثر Matte Painting یا نقاشی دیجیتالی مجازی به صورتی کاملا پیچیده و واقع گرایانه را می دهد. آموزگار در این درسکه چگونه هنرمند باید با استفاده از 3D modeling, texturing, lighting, photographic reference materials و نقاشی های دیجیتالی اقدام به خلق چنین آثار زیبا و موثری کند .بیش از 4.5 ساعت آموزش مالتی مدیا

- دی وی دی شماره دوازده مبحث 3D Matte Painting and Camera Mapping
در ادامه مبحث گذشته، این بار به ترکیب و ادغام چندین طرح دیجیتالی و ساخت طرح نهایی بسیار زیبا و واقعی می پردازد که با جلوه های ویژه مختلف و قدرتمند امکان استفاده در یک فیلم سینمایی و نمایش از جهات مختلف دوربین سینمایی را خواهد داشت . بیش از 2.5 ساعت آموزش مالتی مدیا

- دی وی دی شماره سیزده مبحث Set Extension and Lighting Effects
صنعت فیلم سازی امروزی پیشرفت بسیاری کرده و استفاده از علم سه بعدی سازی در این صنعت بسیار پرطرفدارتر شده است . در سومین دی وی دی از سری دی وی دی های Matte Painting این بار به بررسی Set Extentions می پردازد .

زوایای مختلف دوربین و توجه و به جزئی ترین آتیم ها در تصویر و دنیای دیجیتالی ترسیم شده از اصول این بخش است .بیش از 3 ساعت آموزش مالتی مدیا.

- دی وی دی شماره چهارده تا هفده مبحث Fluid Simulation with Glu3D
توضیح پارامتر ها و اصول استفاده از پلاگین مشهور Glu3D و خلق آیتم های زیبای سه بعدی بسیار واقع گرایانه از نتایج این بخش است .بیش از دو ساعت آموزش جامع مالتی مدیا .


برای کسب اطلاعات و جزئیات کاملتر در مورد دی وی دی های 3DS Studio Max شرکت Gnomon Workshop به صفحه مخصوص 3DS Max وبسایت این شرکت مراجعه کنید .

قيمت : ۲۴۵۰۰ تومان
تعداد : 17 DVD
 
محصولات مشابه

پک کتابهای آموزشی Adobe CS5

این کتابها بصورت جداگانه تهیه و هر یک توسط افرادی که در زمینه نرم افزارهای مجموعه ADOBE تخصص دارند نوشته شده اند.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

100 آموزش برتر در فتوشاپ

در این آموزش خواهید آموخت چگونه یک متن و یا شی سه بعدی طراحی کنید ، چگونه چند عکس را با هم ادغام کنید و...
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

مجموعه آموزشی افتر افکت

اصول اولیه انیمیشن سازی و آموزش جامع افکت. یکی از قدرتمندترین ابزارهای پویانمایی دو بعدی و جلوه های ویژه سینمایی.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

نرم افزار توشه تبلیغ (قرائتی)

نرم افزار توشه تبلیغ مجموعه تحقیقات حجت الاسلام قرائتی در طول ۴۰ سال تبلیغ منتشر و در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

آموزش Corel Draw x4

آشنایی با ابزارهای کورل - کار با صفحات - ثابت سازی اشیا - آشنایی با رنگ آمیزی - ساخت و طراحی آرم، لوگو و...
قيمت : ۵۲۵۰ تومان
|
تعداد : 2 CD
   

مترجم متن 16 زبان زنده دنيا

مترجم متن 16 زبان زنده دنیا حتی فارسی ، سازگاری كامل با محیط های مختلف به خصوص محیط وب و نرم افزارهای IE.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   
محصولات برتر
جستجو
بازدید ها
امروز :
۱۶۱۱
دیروز :
۲۵۶۱
مجموع بازدید ها :
۸۸۲۵۱۳۳۱