فهرست محصولات صفحه اصلی
منوی اصلی
پک سورسهای دیجیتالی فتوشاپ

پک شماره 1 و 2 مجموعه سورس های دیجیتالی گرافیکی فتوشاپ از شرکت Graphic Authority

بیش از 40 گیگابایت انواع سورس آماده مورد نیاز تمام فتوشاپ کاران !

شرکت Graphic Authority یکی از شرکتهای مطرح پیشرو در زمینه طراحی و خلق سورس ها و تمپلاتهای آماده گرافیکی نو آورانه فتوشاپ است و محصولات این شرکت در میان طراحان خارجی بسیار پرطرفدار است . بسته های Graphic Authority به دلیل تنوع موضوعی و طرح های مردن و نو به نوعی در بازار سورس های آماده منحصر به فردند .

در مجموع این دو پکیج جالب موضوعات مهم و پرطرفداری همچون Wedding یا چشن عروسی ، Lil Kids یا کودکان ، Urban Youth یا جوانان شهری، Senior Style سبک نو، Artistic Expression یا طرحهای هنری، Classic & Vintage یا طرح های کلاسیک و قدیمی، وکتور ها و Shape ها و دیگر طرح های مورد نیاز فتوشاپ است .

هر کدام از این موضوعات نیز از دهها و صدها طرح لایه باز متنوع در سایز ها و حالت های مختلف از جمله سایز کارت پستال، سایز های مختلف قاب عکس، و به خصوص تصاویر آلبوم و قاب های متنوع و جذاب و بسیاری موضوعات دیگر ...

در یک نگاه پکیج شماره یک" مجموعه سورس های گرافیکی فتوشاپ از شرکت Graphic Authority یا پک Wedding" متشکل از چیست ؟

- بیش از 40 گیگابیت و صدها تمپلات و بک گراند و قاب عکس و سورس آماده با موضوع عروسی قابل ویرایش PSD فتوشاپ برای ساخت زیباترین آلبوم های عکس عروس.

- دهها کارت پستال عروس و کارت دعوت آماده PSD عروس قابل ویرایش در کمترین زمان.

- آرشیو 19 نسخه و بیش از 15 گیگابایت از بهترین بسته های آلبوم دیجیتالی عروس آماده قابل ویرایش PSD از شرکت های Creative Album و Digital Book !

- نرم افزاری عالی و گرانقیمت آلبوم دیجیتالی عروس Album Design 3 و Album DS v5.5 .

محتویات" مجموعه سورس های گرافیکی فتوشاپ از شرکت Graphic Authority " ؟

پک شماره یک " مجموعه سورس های گرافیکی فتوشاپ از شرکت Graphic Authority "- پک Wedding

DVD شماره یک:
Graphic Authority - Wedding Templates Volume 1 - Disk 1 : شامل12 طرح PSD فتوشاپ لایه باز با کیفیت بالا 300 DPI متشکل از قاب و تمپلات آماده در 4 سایز مختلف 4 در 6، 5 در 7 ، 9 در 12 ، 12 در 12 و دو طرح قابل تاخوردن 15 در 7 و 16 در 6 در مجموع 52 فایل PSD با پیش نمایش !
Graphic Authority - Senior Styles : شامل 29 فایل PSD لایه باز با کیفیت بالا 300 DPI و در سایز های 5 در 7 و 4 در 5.
به همراه 4 فایل آموزشی ویدیویی استفاده از طرح ها .
Graphic Authority - VectorArt : مجموعه ای از وکتور های خاص و منحصر شرکت Graphic Authority برای فتوشاپ و ایلاستراتور شامل عناوین Corners، Frame ، Patterns، Sides و Topbotto مجموعا 280 وکتور !

DVD شماره دو :
Graphic Authority - Wedding Templates Volume 1 - Disk 2 : شامل12 طرح PSD فتوشاپ لایه باز دیگر با کیفیت بالا 300 DPI متشکل از قاب و تمپلات آماده در 4 سایز مختلف 4 در 6، 5 در 7 ، 9 در 12 ، 12 در 12 و دو طرح قابل تاخوردن 15 در 7 و 16 در 6 در مجموع 52 فایل PSD با پیش نمایش !

DVD شماره سه:
Graphic Authority - Wedding Templates Volume 1 - Disk 3 : شامل12 طرح PSD فتوشاپ لایه باز دیگر با کیفیت بالا 300 DPI متشکل از قاب و تمپلات آماده در 4 سایز مختلف 4 در 6، 5 در 7 ، 9 در 12 ، 12 در 12 و دو طرح قابل تاخوردن 15 در 7 و 16 در 6 در مجموع 52 فایل PSD با پیش نمایش ! به همراه Shape مربوطه !
Graphic Authority - Wedding Templates Volume 2 - Disk 1 : شامل12 طرح PSD فتوشاپ لایه باز دیگر با کیفیت بالا 300 DPI متشکل از قاب و تمپلات آماده در 4 سایز مختلف 4 در 6، 5 در 7 ، 9 در 12 ، 12 در 12 و دو طرح قابل تاخوردن 15 در 7 و 16 در 6 در مجموع 40 فایل PSD با پیش نمایش !

DVD شماره چهار:
Graphic Authority - Wedding Templates Volume 2 - Disk 2 : شامل12 طرح PSD فتوشاپ لایه باز دیگر با کیفیت بالا 300 DPI متشکل از قاب و تمپلات آماده در 4 سایز مختلف 4 در 6، 5 در 7 ، 9 در 12 ، 12 در 12 و دو طرح قابل تاخوردن 15 در 7 و 16 در 6 در مجموع 52 فایل PSD با پیش نمایش !

DVD شماره پنج:
Graphic Authority - Wedding Templates Volume 2 - Disk 3 : شامل12 طرح PSD فتوشاپ لایه باز دیگر با کیفیت بالا 300 DPI متشکل از قاب و تمپلات آماده در 4 سایز مختلف 4 در 6، 5 در 7 ، 9 در 12 ، 12 در 12 و دو طرح قابل تاخوردن 15 در 7 و 16 در 6 در مجموع 52 فایل PSD با پیش نمایش !

DVD شماره شش:
این دی وی دی شامل نرم افزار های مطرح مرتبط با عروسی و آلبوم دیجیتالی عروس می باشد !
- Album Design 3 : نسخه کامل جدیدترین ویرایش نرم افزار بزرگ آلبوم دیجیتالی عروس با نام Album Design 3 همراه به تمامی سی دی های تمپلات و سورس آماده ارزشمند آن .
- Album DS v5.5.2 : نسخه کامل و 4 سی دی از جدیدترین ویرایش نرم افزار بزرگ آلبوم دیجیتالی عروس با نام Album DS v5.5.2 همراه به تمامی سی دی های تمپلات و سورس آماده ارزشمند آن با نام My Designer Studio Templates سازگار با تمامی نسخه ها حتی CS4 !
Wedding Softwares : نرم افزارهای مرتبط با جشن عروسی :
- Wedding Album Maker Gold v2.71 - نرم افزار ساخت آلبوم عروسی
- IDo Wedding Couple Edition v9.0.2590 - نرم افزار برنامه ریزی برای جشن عروسی .
- Wedding Enhancers Actions for Photoshop - اکشن قوی برای روتوش تصاویر عروس
- Wedding Nail Art 2006

DVD شماره هفت:
Creative Albums Vol 1 - 6 : آلبوم های دیجیتالی آماده عروسی و جشن شرکت Creative Album از Volume شماره 1 تا Volume شماره 6 ! هر یک از Volume ها شامل 20 طرح لایه بازی زیبا طراحی شده با کیفیت آلبوم دیجیتالی برای ویرایش و جایگزین تصاویر .

DVD شماره هشت:
Creative Albums Vol 7 - 12 : آلبوم های دیجیتالی آماده عروسی و جشن شرکت Creative Album از Volume شماره 7 تا Volume شماره 12 ! هر یک از Volume ها شامل 20 طرح لایه بازی زیبا طراحی شده با کیفیت آلبوم دیجیتالی برای ویرایش و جایگزین تصاویر .

DVD شماره نه:
Digital Book Volume 1 - 7 - آلبوم های دیجیتالی آماده عروسی و جشن شرکت Digital Book از Volume شماره 1 تا Volume شماره 12 ! هر یک از Volume ها شامل 11 طرح لایه بازی زیبا طراحی شده با کیفیت آلبوم دیجیتالی برای ویرایش و جایگزین تصاویر .
Wedding Fonts - مجموعه ای از 1000 فونت های شکیل مرود نیاز در تصاویر و آلبوم های عروسی .
Wedding Images - کلکسیونی از تصاویری از مراسم جشن و عروسی و عناصری چون حلقه ، میز شام ، کارت تبریک و ..

در یک نگاه پکیج شماره 2" مجموعه سورس های گرافیکی فتوشاپ از شرکت Graphic Authority " متشکل از چیست ؟

- بیش از 40 گیگابیت سورس جدید آماده مورد نیاز تمام فتوشاپ کاران متشکل از 700 فایل PSD و 700 فایل TIF و صدها آیتم دیگر .

-صدها وکتور آماده و تصاویر وکتور مانند خاص شرکت Graphic Authority برای موضوعات مختلف.

- صدها تمپلات و بک گراند شاد ویژه کودک آماده قابل ویرایش PSD فتوشاپ .

- صدها فریم و قاب عکس و کارت پستال آماده PSD قابل ویرایش ویژه تصویر کودک.

- طرح های مدرن و نو آورانه برای قاب عکس جوانان .

- بک گراندهای خاص و متفوات با موضوعات مختلف و در سایز های مختلف .

- آموزش های مرتبط مالتی مدیا در اکثر مباحث برای چگونگی استفاده از طرح ها .

- صدها براش و Shape موجود در موضوعات مختلف .

- بیش از 1000 فونت زیبا و شکیل شاد برای استفاده در طرح های جشن .

- نسخه کامل نرم افزار Adobe Photoshop CS3 Extended ME و Adobe Photoshop CS3 ME با قابلیت تایپ فارسی .

پک شماره دو " مجموعه سورس های گرافیکی فتوشاپ از شرکت Graphic Authority "

پک 2 DVD شماره یک :
Graphic Authority The Studio Library - DVD1 : این بسته شامل قاب های آماده با فرمت TIF و با تنوع طرح بسیار بالاست .
- مباحث تشکیل شده این بخش شامل پوشه های Artistic Edges ، Film Strip Polaroid Edges، Distressed Edges، Darkroom Effects، Portrait Edges .
- به همراه براش مربوطه در فتوشاپ
- به علاوه بیش از دو ساعت آموزش مالتی مدیا مربوطه استفاده از آیتم های این مجموعه و کتب الکترونیک مرتبط

پک 2 DVD شماره دو :
Graphic Authority The Studio Library - DVD2 : این بسته شامل Frame ها و قاب های آماده با فرمت PSD و با تنوع طرح بسیار بالاست .
- در مجموع 218 فایل لایه باز PSD در سایز های استاندارد مختلف برای ساخت زیباترین قاب عکس های دیجیتالی .
- به همراه آموزش ویدیویی مالتی مدیا استفاده از این نوع طرح ها !
- Photoshop Softwares : - نسخه کامل نرم افزار Adobe Photoshop CS3 Extended ME و Adobe Photoshop CS3 ME با قابلیت تایپ فارسی .

پک 2 DVD شماره سه :
Graphic Authority - The Studio Library - DVD3 : این بسته شامل تصاویر مختلف پس زمینه با فرمت های TIFF ، Jpeg و PSD است که در دسته بندی های موضوعی قابل دسترسی است .
- Metals, Woods, and Mixed : طرح هایی با پس زمینه و موضوعات فلزی ، چوبی و ترکیبی برای استفاده در طراحی شما .
- Portrait Papers : طرح هایی با پس زمینه کاغذی .
- Urban Images & Textures Vol. 1,2 : تکستچر های آماده با فرمت TIF !

پک 2 DVD شماره چهار :
Graphic Authority - Urban Youth Templates - Volume 1 : مجموعه ای از طرح های زیبا و جوانانه برای استفاده در طرح هایی که با عکس دختر یا پسر ساخته می شود.
متشکل از بیش از 100 طرح لایه بازی فتوشاپ با کیفیت بالا و قابل ویرایش .

پک 2 DVD شماره پنج :
Graphic Authority - Antique Papers CD : مجموعه ای از تصاویر کهن،عتیقه و قدیمی برای ساخت طرح های کلاسک، باستانی، کهنه و یا قدیمی .
Graphic Authority - Edges for PhotoShop : مجموعه ای از بهترین Edge ها و قاب های فیلمی کوچک برای استفاده در طرح ها با فرمت TIF ! در حدود 100 طرح !
Graphic Authority - Lil Kids DVD1 : سری موضوعات Lil Kids شامل قالب های زیبای و شاد PSD برای استفاده در تصویر کودک است !
شامل12 طرح PSD فتوشاپ لایه باز دیگر با کیفیت بالا 300 DPI متشکل از قاب و تمپلات آماده در 4 سایز مختلف 4 در 6، 5 در 7 ، 9 در 12 ، 12 در 12 و دو طرح قابل تاخوردن 15 در 7 و 16 در 6 در مجموع 52 فایل PSD با پیش نمایش !

پک 2 DVD شماره شش :
Graphic Authority - Lil Kids DVD2 : دیسک دوم سری موضوعات Lil Kids شامل قالب های زیبای و شاد PSD برای استفاده در تصویر کودک است !
شامل12 طرح PSD فتوشاپ لایه باز دیگر با کیفیت بالا 300 DPI متشکل از قاب و تمپلات آماده در 4 سایز مختلف 4 در 6، 5 در 7 ، 9 در 12 ، 12 در 12 و دو طرح قابل تاخوردن 15 در 7 و 16 در 6 در مجموع 52 فایل PSD با پیش نمایش !

پک 2 DVD شماره هفت :
Graphic Authority - Lil Kids DVD3 : دیسک سوم سری موضوعات Lil Kids شامل قالب های زیبای و شاد PSD برای استفاده در تصویر کودک است !
شامل12 طرح PSD فتوشاپ لایه باز دیگر با کیفیت بالا 300 DPI متشکل از قاب و تمپلات آماده در 4 سایز مختلف 4 در 6، 5 در 7 ، 9 در 12 ، 12 در 12 و دو طرح قابل تاخوردن 15 در 7 و 16 در 6 در مجموع 52 فایل PSD با پیش نمایش !
Graphic Authority - Made to Change - Lifestyle : سری طرح های "تغییرات" از Graphic Authority بخش "سبک زندگی".
این بخش شامل 68 فایل PSD آماده لایه باز با کیفیت بالا است که در سبک های Landscape، Portrait و Signatur و در سایز های مختلف موجود است . به همراه پیش نمایش .
- همراه با فایل آموزش ویدیویی مالتی مدیا مربوطه نمونه طرح ساخته شده با آیتم های این مبحث .

پک 2 DVD شماره هشت :
Graphic Authority - Made to Change - Background: سری طرح های "تغییرات" از Graphic Authority بخش "پس زمینه".
این بخش شامل 60 فایل PSD آماده لایه باز با کیفیت بالا است که در سایزهای مختلف 5 در 7 و 9 در 12 و در سایز های مختلف موجود است . به همراه پیش نمایش .
- همراه با فایل آموزش ویدیویی مالتی مدیا مربوطه نمونه طرح ساخته شده با آیتم های این مبحث .

پک 2 DVD شماره نه :
Graphic Authority - Made to Change - Vintage : سری طرح های "تغییرات" از Graphic Authority بخش "کلاسیک".
این بخش شامل 60 فایل PSD آماده لایه باز با کیفیت بالا است که در دو نوع Landscape، Portrait موجود است . به همراه پیش نمایش .

پک 2 DVD شماره ده :
Graphic Authority - Artistic Expressions - بخش آثار هنری که متشکل از 93 تمپلات آماده PSD آماده لایه باز با کیفیت بالا است که در دو نوع Landscape، Portrait موجود است .
- به همراه Shape های مربوطه و مورد نیاز این بخش برای استفاده در فتوشاپ.
- آموزش مالتی مدیا مربوطه نمونه استفاده از طرح ها.

قيمت : ۲۵۵۰۰ تومان
تعداد : 20 DVD
 
محصولات مشابه

پک مدلهای آماده 3Ds Max 2

کلکسیون Model و Object های آماده با کیفیت 3DS Max و نرم افزارهای سه بعدی کمپانی Evermotion Archmodels (پک 2).
قيمت : ۱۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 10 DVD
   

وکتورهای آماده Shutterstock 2

مجموعه شماره دو "وکتورهای آماده با کیفیت شاتر استاک Shutterstock Vectors Pack 2". حرفه ای کار کنید... (پک 2).
قيمت : ۱۳۰۰۰ تومان
|
تعداد : 9 DVD
   

پک مدلهای آماده 3Ds Max

کاملترین کلکسیون Model و Object های آماده و با کیفیت 3DS Max و نرم افزارهای سه بعدی کمپانی Evermotion Archmodels.
قيمت : ۲۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 21 DVD
   

آموزش تعمیرات اسپیکر

آموزش تست کامل قطعات با توضیح ریز به ریز - عیب یابی کامل اسپیکر - بر طرف مشکلات اسپیکر به صورت 100% و...
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

آموزش تعمیرات CD/Dvd-Rom

آموزش کامل تعمیرات سی دی و دی وی دی رام. با این مجموعه میتوانید خود را به یک تعمیرکار حرفه ای کامپیوتر تبدیل کنید!
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

مجموعه دیکشنری 2010

دیكشنری های این مجموعه عبارتند از: هوشمند نارسیس، بابیلون و آكسفورد. پکی فوق العاده برای زبان دوستان!
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

نرم افزار ساخت تصاویر سخنگو

شما قادرید تصاویر و کاراکتر های سخنگو ایجاد نمایید و از این کاراکتر ها و یا تصاویر سخنگو در فایل شخصی استفاده کنید.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   
محصولات برتر
جستجو
بازدید ها
امروز :
۱۳۰۸
دیروز :
۲۸۸۲
مجموع بازدید ها :
۸۸۵۲۵۷۱۶