فهرست محصولات صفحه اصلی
منوی اصلی
مستند قطارهای برتر جهان

مستند کامل قطار های فوق العاده جهان

مستند قطارهای قدرتمند روش کار درونی و زندگی گذشته لوکوموتیوهای شگفت انگیز که مسافت زیادی را بین کشورها طی می کردند و مسافران را در این بین جا به جا می کردند نشان می دهد. این قطارها تاریخ آمریکا را شکل دادند .این مستند نشان می دهد که چگونه امروزه قطارها اصل حیاتی زندگی در آمریکا به حساب می آیند.

قطارها امروزه با استفاده از تکنولوژی های قدرتمند به ترن های سریع السیر برای حمل نقل مسافران تبدیل شده اند. کار مردان و زنانی که در ریل های قطار در شرایط سخت کار می کنند تا حمل و نقل به بهترین شیوه انجام شود همیشه مورد تحسین بوده است.

قسمت اول : Matt وارد یک قطار ذغال سنگی که محموله گرانبهای ذغال سنگ را حمل می کند ، می شود.این قطار 1400 تن در حالت پر وزن دارد. بر فراز کوه های Allegheny یک خطر بزرگ وجود دارد. Matt ماجرای بارگذاری قطارها را دنبال می کند و تحقیق می کند که چگونه نازی ها چگونه در طول جنگ جهانی ریل ها را می ساختند.

قسمت دوم : قطار بارکشی از مسیر لس آنجلس به دالاس ، یکی از محبوب ترین ترن های مورد علاقه Matt می باشد. این قطار اجناس را از خاور دور به آمریکا انتقال می دهد. در این قسمت Matt گرمای صحرای Mojave را تحمل می کند، در طوفان های بارانی New Mexico خیس می شود و در طول گودال های ضد زلزله به راه خود ادامه می دهد تا به لس آنجلس برسد. این قسمت همچنین اولین دزدی از قطار در آمریکا را به تصویر می کشد.

قسمت سوم : Amtrak Acela سریع ترین قطار در آمریکا می باشد که سرعتی در حدود 150 مایل در ثانیه دارد.این قطار که از واشنگتن تا بوستون می رود یک ترن مدرن بوده که ریل های آن از دوره های زمانی گذشته باقی مانده است. این ترن باسیم های الکتریکی با ولتاز بسیار بالا کار می کند. Matt با کارگرانی که هر روزه تا برق گرفتگی فاصله بسیار کمی دارند ملاقات می کند. تیم این مستند باید یک سری دوره آموزشی ویژه را قبل از گرفتن اجازه فیلم برداری در این محل را بگذارنند. همچنین این قسمت نگاهی با ایستگاه تاریخی Penn داشته و اینکه چرا این ایستگاه به جای نگه داری ریل ها باید خراب می شد.

قسمت چهارم : قطار یخچالی Union Pacific سردترین قطاری است که که در طول کشور از Wallula , Washington به Schenectady, New York مسافرت می کند و از تکنولوژی یخچالی همراه و مدرنی برای تازه نگه داشتن محصولات استفاده می کند. همچنین ماشین های ریلی در داخل این ترن قرار گرفته اند تا چرخه ی سرما از بین نرفته و برای اجناس مناسب باشد. در این قسمت نمایش داده می شود که چگونه قطارها و کامیون ها برای تجارت در دهه 1950 به مبارزه می پرداختند.

قسمت پنجم : ترن بخار : ترن بخاری مشهور Union Pacific 844 در سال 1944 ساخته شد و در آمریکا طولانی ترین ترن بخار می بود.این قطار هنوز هم در خط های اصلی Union Pacific کار می کند. Matt این قطار را راه برده و 750 مسافر را از Denver تا Wyoming حمل می کند. این قطار به قدری معروف است که در طول مسیر حرکت آن مردم جمع می شوند و قطار را دنبال می کنند. این قسمت همچنین نگاهی به جستجوی طلا در دهه 1850 دارد.

قسمت ششم : مسافر شبانه : این قطار که از شیکاگو به سیاتل حرکت می کند شلوغ ترین قطار مسافربری در آمریکا می باشد. این مسیر از طولانی ترین تونل امریکا یعنی جایی که Matt فهمید که این خط آهن مسافران را از دام مرگ نجات می دهد، می گذرد. در کوه های Cascade او آموخت که چه چیزی ریل ها را از برف پاک می کند. این قسمت نشان می دهد که چگونه James j.Hill خط آهن بزرگ شمالی را ساخت و همچنین در مورد بهمن عظیم Wellington ت ضیحp ld nin ساخت و همچنین در مورد بهمن عظیم ندوبری تجاریشوند و قطار را دنبال می کنند. می پرداختند.ر توضیحاتی می دهد. در این اپیزود مناظر زیبای پارک ملیMontana’s Glacier را نیز مشاهده خواهید کرد.

قسمت هفتم : طولانی ترین قطار خصوصی در دنیا Circus Train است که متعلق به برادران Barnum و Bailey می باشد.این قطار در دهه 1870 شروع به کار کرد و ارتش آمریکا از تکنیک های حمل نقل این قطار در جنگ جهانی اول استفاده کرد. در حین سفر از بالتیمور به واشینگتن او زیباترین و باشکوه ترین نمایش زیبایی در زمین را کشف می کند.

قسمت هشتم : حمل و نقل بین قاره ای : Matt شلوغ ترین خط حمل بار از Union Pacific Omaha به Sacramento را می راند، مسیری که از طولانی ترین خط آهن می گذرد ، جایی که Matt و کارکنان قطار باید ریل ها را از قطعات بزرگ یخ آزاد کنند. این قسمت نحوه ی ساخت خط آهن بین قاره ای را در دهه ی 1860 پوشش می دهد.

قيمت : ۵۵۰۰ تومان
تعداد : 1 DVD
 
محصولات مشابه

مستند راز آرماگدون

موضوعاتی چون: روایتی از آخر زمان - پروتکلهای زعمای صهیون - روچیلدها و امپراطوری جهانی صهیونیسم - سلطنت پهلوی و...
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

مستند آتشفشان های آمریکا

آتشفشان روزنه ای در سطح زمین است که سنگهای گداخته ، خاکستر و گازهای درون زمین از آن به بیرون فوران میکنند.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

برترین بازیهای سال 2010

Big Fish Games برترین شرکت تولید کننده بازی کارتونی در جهان میباشد که بازی های این شرکت برای کودکان طراحی شده است.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

گزارش کامل نمایشگاه E3 2009

کلیه تریلر ها و دموی های بازی های معرفی شده در نمایشگاه بزرگ E3 2009 به همراه مصاحبه با بازدید کنندگان و...
قيمت : ۱۱۵۰۰ تومان
|
تعداد : 7 DVD
   

مستند کروکودیل ها

مستندی جذاب در مورد نحوه زندگی و شكار، تولید مثل، زایش، رشد، تغذیه، مشخصات ظاهری و حمله به حیوانات دیگر و...
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

مستند پایان حیات وحش

مجموعه بیـنظیر که در 2 قسمت توسط سازنده بزرگ برنامه های مستند BBC ساخته شده با تصاویری بکر و زیبا از حیوانات...
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

مستند هیجان انگیز راز (سری 2)

ما کی هستیم؟ از کجا آمده ایم؟ برای چه کاری آمده ایم؟ و به کجا میرویم؟! قضیه چیست؟ ما چرا اینجا هستیم؟
قيمت : ۱۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 12 DVD
   
محصولات برتر
جستجو
بازدید ها
امروز :
۱۵۲۲
دیروز :
۲۴۶۵
مجموع بازدید ها :
۸۸۵۲۳۰۴۸